Bütyi Creative Commons License 2001.08.22 0 0 12
hi,

270$ nem kevés...
szerintem az mar nem is sima kis közl. kihágás hanem a magasabb kategoria (criminal), vaszeg szabálysértés (nem vagyok tisztában a pontos szakkifejezéssel)
mennyivel mentél? minyima 100 mph-del (a 70 helyett???) ezért szerintem itthon ugrik a jogsi...
mi is beleestünk eccer régen, és be is fizettük a hely bíróságon (a 66-os úton történt Arizonában). lehetett volna itthonról is utalni ha jól emléxem...

ha már hibáztál, vállald a következményeit!

1ébként kint nem érdemes nagyon vagánykodni, mert mérnek mindehogyan (földön, vízen, levegőben... szó szerint...) sajnos tapasztalatból mondom.
bennünket kétszer kaptak el gyorshajtásért. az elsőt már említettem, azt perkáltuk keményen.
a másodiknál kb 70 mph-del mentünk 60 helyett. annál a rendőr is azt mondta, h várjuk meg amíg kapunk csekket (asszem az autókölcsönzőnek küldik először). azt biztos h nem fizettük be azonnal.

nagyon béna rendőr lehetett, ha csak az útleveledet kérte el... ez ad neked esélyt.
ne feledd azonban, hogy a jogsiban is van szül hely, lakcím, stb. legközelebb csináltass nemzetközi josit és akkor használd azt.

üdv,