originalqszi Creative Commons License 2001.08.18 0 0 topiknyitó
Megnéztem a balaton topicokat de nem olyanok, mint amiket én szeretnék:(((((
Szóval a mai nyár a Balcsin nagyon jó volt!!!! 5 hét egyben!!!!! Gyerekkorom óta nem voltam ennyit egyben!!!!!
35 nap!!! abból összesen 7 nap, amikor nem voltam fürödni, azaz dögleni a forró, sekély vízben:)))), mert esős, hűvös volt:(((((
Jó, hogy ilyen alacsony a Balcsi, mert nálunk a maráson szabályos sziget képződöt, úgy 150 m-re a parttól és ez IDEÁLIS!!!!!! nem hiszem, hogy valami ennél jobb lehet:))) Igaz kopasz izomagyakat, meg qrvákat se lehetett látni, de annál több német cicit:DDDDD És piercinget jóformán egyet sem!!!!! Szóval ideális hely!:)))))
Levittem a napernyőt, beszúrtam a sekély vízbe és élveztem a szellő és a langyos víz együttes nyaldosását!:)))) segítettem várakat építeni! Így is szép barbna lettem, közvetlen napsugárzás nélkül:))))))
Drága??? Hát persze, hogy drága, de a legtöbb dolgot vittük magunkkal és én imádok főzni:))))
Szóval nem csináltam tulképp semmit, csak döglöttem scrabbleztem, olaszt fejtettem, néhányszor bosszankodtam TV-n (Hálistennek csak 3 csati!) És így is elment az idő:((((( Minél öregebb leszek, annál gyorsabban megy az idő:((((
VELETEK MI TÖRTÉNT IDÉN A BALCSIN??????