da_lamer Creative Commons License 2001.08.16 0 0 20
haliho,

autot vennek, es a forumban kutakodva talatam ezt a forumot. mivel az octavia is eselyes, kernem, hogy meseljetek egy kicsit rola. ami foleg erdekel, az az, hogy egy kb 3 eves hasznalt kocsinak milyen apro , bosszanto tulajdonsagai vannak (az alapjaratot olvastam) mivel vagytok elgedettek, mi rossz, stb. a csalodas erzest szeretnem elkerulni, a szivast a "folyton szerviz" allapottal, stb.
szinten erdekelne, hogy mi a helyzet a szlovak importtal: bopat 19es megjegyzese elegge meglepo volt ar tekintetben: ennyiert itthon hasznaltat 3evesen lehet kapni , de gyengebb felszerelessel.(nekem a klima , legzsak szamit leginkabb)
a rivalisok a honda civic 1.4 vagy 1.6 szinten hasznaltan, vagy egy zsiruj renault megane ami a mostani 1-2-3 akciot is szamolva igen jo felszereltseggel 3M alatt van. a renaultrol mondtak par aprosagot a forumokban, a civicet dicserik, mint az istent a hondasok :-)
az octavia kivulrol tetszik meg szep nagy, szoval ezert kerult a palettara.
meglepo tovabba, hogy egy ekkora auto jo felszereltseggel 2.5 korul elviheto hasznaltan. ez miert lehet? sok a szerviznyug vagy micsoda?
koszi a segitseget:
da lamer