Törölt nick Creative Commons License 2001.08.15 0 0 106
A hifit illetően: a fejegységekkel (rádió-magnó, CD-tár) semmi problémám, szerintem korrekt cuccok. A hangszórók viszont gyalázatosan vacakok (bár elismerem, hogy valószínüleg minden középkategóriás kocsiba ilyeneket raknak), és ezen most el is vitatkozgatunk majd egy ideig a Peugeot-val. Szerintem egyértelműen konstrukciós hiba, hogy a gyári készülék teljesítményétől messze elmarad a szintén gyári hangszórók teljesítménye, ergo a drága készülék nem használható megfelelően. Nem vagyok hajlandó elfogadni azt, amit a Peugeot emberei számtalanszor közöltek velem, miszerint: "az autóhifi a Peugeot-nál is mostohagyerek; nem fektetnek rá hangsúlyt"! Röhej, nem? Amikor a szalonban megveszed a szép új kocsit x millióért, akkor senki nem közli veled, hogy pl az autóhifit majd ki kell cserélni, mert gyárilag elég gagyi - kb úgy szól, mint egy papírdoboz. Félreértés ne essék, én nem akarok extra végfokokat meg mélynyomókat meg egyebeket a kocsiba, csak azt várom el, hogy amiért fizettem, az megfelelően működjön is.
Kb 3 hét telefonálgatás után annyit sikerült elérnem, hogy a Peugeot Hungária visszatéríti a hangszórók árát, de mivel ez csak kb 11e Ft, sokra nem megyek vele. Mindegy, adják csak vissza, aztán majd folytatjuk a boxmeccset, mert előbb-utóbb ki fogják fizetni az új (és jobb) hangszórók árát is.
Előzmény: szistipisti (71)