Mighty Mike Creative Commons License 2001.08.11 0 0 138
mondtam, hogy be tudom bizonyitani, CSAK rajtad all.

en tenyleg sajnallak, amiert ilyen betegesen vonzodsz az angolokhoz, mert ez beteges. persze a maganugyed, kiveve, ha olyan hangosan es masokat irritaloan hirdeted, mint itt a DKban. SZVSZ ez egy fajta menekules a reszedrol. es halal komolyan mondom, keress fel egy szakembert(meg ha nem is az apamat).

en nem rajongok Izraelert, a jelenlegi kormanyzatot melysegesen elitelem azert mert rettento ostoban kezelik a problemaikat. mindemelett a zsido kulturat sokra tartom nagyon. de ez nem tartozik igazan ide.

oromomre szolgal, hogy elismered, hogy en nem vagyok divatdrukker. mert tenyleg nem vagyok, de nem az mash, lorinc(oket, rajtam kivul itt is szidtad) sem, minttahogy a DKs Fradistak 95%-a, vagy a Fradistak 95%-a sem. divatdrukkerek '95ben voltak utoljara. ellentetben(sajnos) a Manchesterrel, amelyik klub mara a divatklubba valt(megintcsak sajnos). en peldaul nagyon boldog leszek, ha Beckham mester elhuzz Milanoba, pedig mint focistat(es az angol valogatottban) nagyon sokra tartom, de az o szupersztar allurjei rettentoen eltorzitottak a Manchesterrol alkotott kepet. nem veletlen az sem, mint mondott Roy Keane a MU drukkerekrol.

szoval varom a divatdrukkeres hozzaszolasodat, bar nagy valoszinuseggel nem fogok egyeterteni vele, igaz?

de neked alapjaraton visszakene venned az arcodbol, mert nem vagy tevedhetelen, mintahogy a kis vitank is megmutatta.

szoval: remelem tanulsagos volt neked ez a vita, meg ha nem is vallod be. en jol szorakoztam:)

es boldog eljovendo felnottkort!:)