Mucuska Creative Commons License 2001.08.11 0 0 82
Sziasztok!

Minden hajhullás elleni szer hatékonyságának titka az, hogy sokáig, kúraszerűen kell szedni.
A topicnyitó HairGain-t 6-9 hónapig, bár ezt már leírta vki.

Szerepelt valahol a Regain is, ez most már hivatalosan gyógyszer, receptre kapható, 8.000 HUF körül van az ára.
A kopaszodás mértékétől függően 2-3 hónap után kezd látszani az eredménye.
Hatékony szer, egyetlen hátránya, hogy a kezelés abbahagyása után az eredeti állapot legkésőbb 2 év múlva visszaáll.
Az orvosok véleménye megoszlik erről a szerről.
Van, aki egyedüli megoldásnak látja, de hallottam már olyan bőrgyógyászt is, akinek lekicsinylő volt róla a véleménye.

Szerintem érdemes lenne a problémával bőrgyógyászt vagy háziorvost megkeresni.
Vagy lehet, hogy csak egy gyulladt fog vagy éppen mandula okozza a hajhullást.

A kategóriában futó szerek még:
Revalid: kúraszerűen kell szedni, baromira drága, és a magas B-vitamin tartalom miatt nagy étvágyat csinál.

Bano-féle Ca-kovaföld kapszula. Szintén kúraszerűen kell szedni, de valamivel olcsóbban jön ki a Revalidnál.

Bánffy hajszesz és sampon: tényleg jó! Csak kinek van ideje pacsulizni a fejét, meg várni a leöblítéssel, stb.?

Csalánfőzet: hajmosás és öblítés után az utolsó öblítést friss csalánfőzettel kell végezni és ezt nem kell leöblíteni a hajról! Most van szezonja, érdemes kipróbálni. (Egyébként csalántea kúraszerű fogyasztása is javasolt.)

Élesztő: rengeteg B vitamin van benne, csak puffaszt.

Apulein oldat: ezt ha jól tudom, háziorvos is felírhatja.

Vastabletta: sokan elfelejtenek C-vitamint szedni hozzá, pedig csak azzal együtt szívódik fel. Persze, a lányoknál gyakoribb a vashiányból eredő hajhullás.

Bocsi, ha valamit már irt valaki, igyekeztem nem ismételni a leírtakat. :o)

Szerintem először mindenképpen menjetek el dokihoz.

OFF
1ébként lányoknák is előfordul fokozott hajhullás,erre van a Diane35 nevű fogamzásgátló mellékhatású tabletta. (hajhullás ill. lányokon nem kívánt szőrnövekedés megszűntetése mellett a pattanásos zsíros bőr ellenszere is. Ezt MAXIMUM 2 évig lehet szedni, a magas hormontartalma miatt és rendszeres, lehetőleg félévenkénti májfunkció vizsgálatot kell végeztetni)
ON

Sok nő számára kifejezetten szexi, ha 1 férfi kopaszodik .o))

Előzmény: blrad (-)