Flex Creative Commons License 2001.08.09 0 0 105
Sziasztok!

Meglehetosen lamer vagyok a temahoz, kezeljetek igy a kerdeseimet :)
Jelenleg egy tarsashazban lakom, ahol van 1 parabola + a foldi antennak, ezeknek a jelei valami elosztoba mennek es a lakasokban koaxon jon az egi aldas, nagyjabol 6-7 csatorna. A kozeljovoben nem tervezik boviteni a rendszert, es mivel jo lenne normalis magyar adasokat fogni, igy jott be az UPC Direct EGYENI telepitese a kepbe. A kerdesek:

- hogyan lehet megoldani hogy a most koaxon jovo csatornak (m1, RTL, tv2) tovabbra is foghatoak legyenek az UPC Direct-tel egyutt? Van valami kozosito? Nem utik ki egymast a savok rossz esetben?

- az egyetlen lehetosegem hogy az erkelyre szereltetem a parabolat. Mibol lehet egy laikusnak eldonteni hogy az erkelyrol lehet-e latni az UPC Direct-et sugarzo holdat? (tudom, hivjam ki a szerelot, de jo lenne tudni hogy erdemes-e gondolkodni ezen az egeszen. Nem nagy egbolt-reszt lehet latni, mert utana mar a fak jonnek jobbra :( )

- milyen beruhazas kell ahhoz hogy egy atlagos antennaval foghassak az UPC Direct-en kivul mas angol moziadokat es ismeretterjeszto musorokat? Itt erdekelne a legalis es a fel- vagy nem legalis modszer is, elkepzelheto hogy csak erdeklodes szintjen :) Mit kell ilyenkor venni, hogy a legolcsobban usszam meg?