Accord Creative Commons License 2001.08.09 0 0 12
Naszóval... Úgy látom hogy mostmár a legtöbben azt mondjátok, hogy érdemes a westel-nél maradnom, és ezt a szolgáltatás mindőségével magyarázzátok. Nos, én éppen erre voltam kíváncsi, mert azért nállam is sokat számít, hogy mennyibe kerül egy-egy szolgáltatás, de hiába olcsóbb, a pannon vagy a vodafone, hogyha néha egész egyszerűen nem működik...

Az is megfogott, hogy elnézőbbek a westel-nél! Ugyanis bár én Domino-s vagyok, de a Matáv számla befizetésem rendszeresen szokott késni néhány hetet, és mégse alkalmaznak szanciókat ellenem.. Legfeljebb egy hónap múlva küldenek egy levelet amiben elküldik újra a csekket, plusz megkérnek rá, hogy ugyan fizzessem mostmár be, de ennyi... Ha 5 nap után kikapcsolnák, nem örülnék neki...

És nem a pénz miatt nem fizetek, csak egyszerűen semmi kedvem nincs csak ezért elmenni a póstára... :) Lusta vagyok... :)

Arról nem tudtok, hogy nem akarja bevezetni a westel is azt a szolgáltatást, mint a pannon, hogy kiírnák a telefonomra, hogy éppen melyik városban tartózkodom? Sőt, Budapesten még a nagyobb helyeket is megemlíti.. Igaz, a múltkor a haveromnál a keletiél azt írta ki, hogy Blaha... :)

Pl. amikor vidékre utazom, tudnám, hogy épp' hol jár a vonat... :)