Trillla Creative Commons License 2001.08.08 0 0 8976
Kedves trilla és miCK!

Jópár hete nem néztem be a kisbaba-fórumba és összeszorult a szívem, amikor elkezdtem visszafelé olvasgatni.
Kedves trilla, amikor két éve regisztrálni akartam itt Trilla néven, amit irc-n régóta használtam már, láttam, hogy a név foglalt és ha találkoztam a hozzászólásaiddal kicsit bosszús voltam, hogy elkéstem. Aztán megláttalak a Szülés-terhességben, és meglepve láttam, hogy nemcsak egyforma nicket választottunk, de teljesen egyszerre vagyunk terhesek is. A lányom május 29-én született, a Ti pici fiatok csak 3 nappal később, ami egyben az én születésnapom is...
Talán ez a sok egybeesés és miCK részletes naplója az oka, hogy úgy éreztem, mintha közeli barátaim kisbabáját siratnám. Rettenetes lehet most Nektek. Biztos nehéz ilyen erősnek tűnni, amilyennek Ti tűntök, úgy képzelem, nem is lehet, talán ez csak a látszat. Kívánom, hogy legyetek sokáig egymás támaszai és őrizzétek meg a pici Nándi mosolyát. Remélem, sikerül fájdalmatokat helyére tenni a szívetekben és mihamarabb találkozom Nándi kistesójának apró-cseprő gondjaival az új fórumon.
Kitartás!

Szeretettel

Trillla