muki27 Creative Commons License 2001.07.24 0 0 6942
Hali!

Igazad van. A herbal ekik altalaban efedrinre epulnek. Ezeket tunningoljak kofeinnel (guarana, koladio), nyomnak bele legalis hallucinogeneket (pl. szerecsendio), egy ket tisztazatlan, de allitolag hatos dolgot (kalmos, ginseng) aztan eladjak baszott dragan. Olvastam errol egy tok jo cikket az erowidon. Leirtak, hogy mibol vannak az atlag tabik, aztan, hogy ezt otthon mennyibol tudod kihozni, aztan, hogy mennyibol, ha a baromsagokat (pl. szerecsendio akkora adagban tuti nem hat) kidobalod belole, aztan kozoltek, hogy ok aruljak ennek a feleert. Fogyokurahoz szerintem hulyeseg (bar ez azert is lehet, mert en a fogyokurat is hulyesegnek tartom, es a bejonnek a gombolyu nok8-)).
Ephedrint most mar orrcseppben se lehet recept nelkul kapni, mer rajottek az okosok, hogy nemi hypermangannal metkatinont lehet belole csinalni (allitolag durvabb mint a speed). Mondjuk a faszok receptkotelesse tettek a hypermangant is, amit eddig a jonep fertotlenitonek hasznalt, de hat ungarische demokracia igy mukodik. Orvosi receptre biztos kiadjak, de gyanus (ram is mindig csunyan neztek, amikor ejfelkor probaltam 5 orrcseppet venni8-)).
A gyogyszerek behozatalat nemtom hogy szabalyozza a torveny, de Hollandiaban adnak termeszetes alapu ephedrin tablettakat (es ezt is herbal ekinek hivjak), de nem olcso. Ausztriaban is receptkoteles az ephedrin minden formaban.
Ha mar mindenaron csodaszer kell a fogyokurahoz, akkor en guaranat meg ginsenget ennek/innek. Ezeket a legtobb drogeria tartja. A zoldtea/szuztea kapszula is jo, sot ha eleg sok zoldteat iszol az is segithet - foleg ha hiszel benne.
Kulonbenis gondolj bele milyen jol jonnek majd a testednek a rejtett tartalekok, amikor e satani topik hatasara Te is szemet narkos leszel8-)

muki

Előzmény: ready (6941)