pelcsy Creative Commons License 2001.07.24 0 0 36
Na, itt elkevertem a loginom...szoval nem online olvastam es onnan tudtam, hogy o nyer, hanem Amerikaban lattam eloben.

A Survivor 2 erdekesebb lesz.

Azonkivul most van itt kint az USA-ban egy uj reality show a Fear factor. Ez ellen heves tiltakozas is volt, mert ez a gusztustalansag hataran is tullep. Altalaban 6 versenyzo kezd, 3 menetben 1-1 "felelmetes kaszkador" akadalyt kell lekuzdeniuk es a vegen 50e dollart kap a nyertes. Na most ezek az akadalyok a mozgo kamionok tetejen torteno atugralastol, a vak sotet csatornakbol torteno kijutason at, a levego kilott ember altal masikra torteno paintball-os lovoldozesen at minden megtalalhato. A masodik feladat ami altalaban a gusztustalan temabol kerul ki, tobbek kozt tegnap 300 000 fereggel teli dobozba kellett egy szal gatyaban befekudniuk 3 percre, vagy eppen gilisztat, kukacot esetleg nehany borju kivett szemet (!) kell megenniuk nyersen.

Masik uj reality show ami a heten kezdodik pedig egy hazban zajlik ahova par bezart ember kozott egy "gyilkos" garazdalkodik es remiszti halalra az embereket. Pontosan meg nem tudom mirol szol, mert csak a bemutatojat lattam eddig (valoszinuleg nem is latok tobbe belole :)

Ezert irtam mar korabban, hogy ezek a reality showk mar igen-igen tulzasba mentek at itt! Bar ez az amerikai nepet ismerve nem meglepo mar...

Előzmény: Banci (32)