Törölt nick Creative Commons License 2001.07.11 0 0 8638
Marko-bebi, mail ment!

Sziasztok. Hat visszajottunk egyhetes Gardonyi torturabol. Jo volt, en pihiztem, Pocok hasfajt.

Ma megint voltunk vervetelen, mert 6 hetes a cseppem, de meg mindig sarga. Raadasul eszmeletlen hisztit csinal , rangatja a labat, annak ellenere hogy rendesen kapja az espumisant. Es nyog. Amit en eleinte beszelgetesnek hittem, az bizony fajdalmas nyoges. Na erre is kivancsi leszek, hogy miert... :(

Megmertek, hizott masfel het alatt 350-et. Volt probaszopcsi (anyuka huzzon be a 3-as erndelobe oszt etessen!), meressel. A kicsim marhara nem akart enni, legalabbis nem ugy, mint szokott, es kiderult, hogy igy kelletlenul benyomott, ize, szivott :) 130-at.
Szoval az a baj, hogy tulzabalja magat. Radikalisan 25 percre csokkentettuk a szopcsiidot. Na ja, de akkor hol van a komfortcumizas, hol van, hogy jollakott es elengedi? Kegyetlennek erzem magam, de most mar 2x bejott, es nem uvolt szopcsi utan.

Lanyok-fiuk, mi a tapasztalat a GripeWaterrel? tudom, mar volt rola szo, de mit is csinal tulajdonkepp? Szeleltet vagy az emesztest segiti? es mikor? Beadas utan azonnal (3 perc) vagy kesobb?

Holnap lesz eredmenye a vervetelnek... szoritsatok.

Előzmény: márkó-bébi (8635)