ioio Creative Commons License 2001.07.10 0 0 319
Más topikokban sokan előszeretettel magyaráznak bizonyos emberi viselkedési formákat (pl. a pár vagy társ választásban) a fajfenntartással, az ember legmélyebb ösztönével. Én nem szeretek ezzel magyarázni semmit, de lehet, hogy a szélescsípőjű, nagypopójú nők kedvelői azért rajonganak eme testrészért (ráadásul ilyen méretben), mert ha ránéznek egy ilyen nőre, akkor rögtön az anyaság jut az eszükbe (fenék -> csípő -> anyaméh).
Én vallom azt, hogy egy férfi ha már férfi, csak ugy lehet még férfiasabb, ha gyerekei is vannak, ilyet meg persze csak egy nőtől "kaphat". Ezért nagyöröm ránézni egy nagyfenekű nőre, mert egy ilyen nő szemmel láthatólag tökéletesen alkalmas arra, hogy gyereket szüljön.

Mért jó annak aki a nagyfenekű nőkért rajong?

Alapszabály: A férfiak szeretnek mindent megfogdosni ami tetszik nekik. (én legalábbis igen)
1. A kedves feneke mindig a közelben van, ha a kedves is.
2. Ideális magasságban van a férfi kézhez, nem kell érte nyújtózkodni.
3. Nagy, ezért nem kell félni, hogy "elfogy" és nem marad másnapra.
4. Mindig látszik az alakja (hála a ruhakészítőknek akik csak kisebb méreteket gyártanak) ezért ha nem lehet hozzányúlni akkor lehet benne gyönyörködni.
5. Gyakran úgy lehet bámulni, hogy a gazdája észre sem veszi, és ezért nem fog minket kéjsóvárnak tartani.
6. Nincsen popsifix, popsibetét és semmilyen trükk amivel a méretet vagy a formát illetőleg
be lehetne csapni a férfiakat. Igy minden férfi biztos lehet benne, hogy este az ágyban is olyan nagy lesz az a fenék, mint amilyet nappal látott.
7. Ha egy nagyon szűk helyen (pl. vonatban) el kell engedni egy ismeretlen nagyfenekű hölgyet, az biztos hogy úgy fog elmenni előttünk, hogy a feneke lesz felénk. (gyk: így távolabb van az intim szférája)
8. Nagy fenékbe nagyobbat lehet markolni. (de a pofon is nagyobb lehet :)

Ha valaki tud még okot kérem írja meg!

Remélem egy hölgyet sem sértettem meg és nem gondolják, hogy CSAK a fenekükért szereti őket a férjük, barátjuk.