Nerdy Creative Commons License 2001.07.09 0 0 10
Sziasztok!!!!
Nagyon örülök, hogy ennyien itt vagytok!

Én is a Batyin szoktam vásárolni, a G-Robyban ritkán a tömeg miatt.

Volt ma egy tanulságos eset a Batyiban!

Képzeljétek vettem 1 kg félbarna kenyeret és, hogy-hogy nem 134 Ft helyett a pénztárGÉP 204.- Ft-t számlázott!
Persze csak én vettem észre, a pénztáros nem.
Amikor szóltam, csak csodálkozott, hogy hát a gép szerint ennyi. Előkerült a szomszéd pénztáros is, kapásból hangoskodni kezdett, meg, hogy ennyi az ára, de mondtam neki, hogy talán nem kiabálni kellene, és ilyen kenyéáremelés nincs, és legyenek szívesek idehívni egy főnököt.
Leintette a kolléganője, és továbbra is csodálkozott. Ez délelőtt 10-kor volt!!!!!!!!!
Főnök persze sehol.
Erre a szomszéd pénztárostól, az előbb említett kolléganőtől előkerült egy pici cetli, és láss csodát azon volt a jó kód!
Na mit szóltok?
Érdekes, és mindez de. 10-kor.
Addigra már mennyi kenyeret eladhattak 204.-Ft/kg áron?!

Visszakaptam 70 forintot és azt mondták, hogy intézkednek.

mesélem a lányomnak, hogy is jártam, erre ő azt mondja, ja már tegnap is így volt, csak mi ismerős pénztárosnál fizettünk, aki azonnal a jó kódot kézzel beírta.

Nagyon ügyes trükk! Mert ha azt látod, hogy lehúzza a kódot azt hiszed minden rendben van. Hát mint látjuk nem így van!

Ja, és még valami, májusi akciós árak vannak kitéve és a legtöbb árucikknél csak a pénztárban derül ki az ár. Nem merem leírni ezek után, hogy helyes ár, mert már az sem biztos.

Nerdy
Vigyázzatok!

Előzmény: Spanci (9)