goldeye Creative Commons License 2001.07.06 0 0 166
Sziasztok!

Regen jartam a Foto reszben, mindig csak 'kedvencek' kozul valsztottam a foto temaju topikokat. Nagyon megorultem a Pentax Fan Clubnak, ugyanis en egy amator (hetvegi) fotos vagyok, megy MZ-50-est ket tamrom objektivvel (28-80, 80-210) hajtok. Probalkozom szurok hasznalataval (UV, polar) es a mult heten vettem egy Sunpak 440 -es vakut.
Nem nagyon tudok vakuval fotozni, ha tudtok egy oldalt ahol bovebben lehetne olvasni a technikakrol, azt megkoszonnem.
A gepet egy eve vettem, es azota tobb mint 50 tekercs filemt lottem el. Szeretek fotozni! :)
Eddig semmi bajom nem volt a geppel, jol mukodik! Mindenkinek batran ajanlom tanulo gepnek. Gondolkozom hogy vegyek e eggyel nagyobbat, de arra jutottam eddig mindig, hogy nem tudtam rajonni, hogy mennyivel fogok tudni jobb kepeket csinalni, egy 'okosabb' geppel. Akik komolyabbat hasznal, meg tudjak mondani mik a kihasznalhato +funkciok?
Altalaban kulso helyszinen 100-as (nyaron) filmet hasznalo, belso helyen 200-ast (+rossz ido). Erdemes 400-as filmel probalkozni? vagy oruljek az uj vakumnak, es jo lesz nekem a 200-as is?
Valaki keresett magyar nyelvu leirast MZ-50-hez, es meg nem talalt, szoljon, nekem van.
A Pentax nagykereskedok (Slach Kft.), nagyon kessegesek, en felhivtam oket, mikor vakut akartam venni, es kuldtek prosikat, infokat, segitettek. Erdemes oket zargatni.

Goldeye