GAZember Creative Commons License 2001.07.02 0 0 18
Mondok jobbat. Áprlis 22-én Miskolcon történt a balesetem. Már előztem egy Hyunday kistehert, amikor se szó se beszéd kivágott elém. Kormányt félrekaptam, az út szélén egy parkoló Golfot seggbetaláltam. A Hyunday-os ember szó nélkül elismerte, hogy nem nézett a tükörbe. Aláírta a bejelentőt, meg hogy elismeri a felelősségét.

KÖBE. Telefonmizéria, aztán fél nap múlva bemegyek személyesen. Másfél óra sorbanállás, öreglányok nem tudnak semmit, azt mondják, majd kiküldik a kárszakértőt. 3 nap múlva kijön, felveszi. Egész korrekt (Mészáros). Mondja, egy hét múlva kiszámolja. Felhívom, szerinte minden rendben, egy hét múlva hívjam a KÖBE-t, fizetnek.

Egy hét múlva telefon, semmi. Bemegyek, és jön a poén: nem fizetnek, mert a szitu nem egyértelmű, hiába írta alá az ember, hogy elismeri, meg a Golfos, hogy látta. Fellebbezés. Válasz: akkor se. Mondom, adják írásba. Jó. Ezt várom 2 hete. Asszem holnap bemegyek. Jó is, hogy láttam ezt a topicot.

Egy kis segítség: ha a 278-0462, 278-0421, 278-0282 után a központnak 24-et tárcsázol, bekapcsol közvetlen a pulthoz.

Dögöljön meg mindenki, aki a KÖBE-nél köt kötelezőt! Én fizetem a Q-drága Hungáriát, és mit érek vele?