szinténzenész Creative Commons License 2001.07.01 0 0 1
Csatlakozom Tímeához. tényleg nem szabad mást csinálni, mint ellátni a babát, aztán enni, inni, aztán, amint a baba lehunyja a szemecskéjét, irány aludni. Ha nem tudsz - esetleg, bár nálam ez nem történt meg - aludni, akkor is feküdni, pihenni.
Én kezdettől fogva iszom a malátakávét (MACI gyerekkávé). A budai Skála Kaiser'sben és néha a törökbálinti Corában van.
Az édeskömény - ami a teában is van - az én babáimnak is görcsöket okozott.
És szoptatás után fejni. Nem rögtön, hanem félóra-óra múlva, akkor kezd újra termelődni. Akkor tudsz is félretenni, és a mell ismét szoptatásnak érzi, tehát "azt hiszi", több kell a babának. Aztán termelődik újra, mire megint szoptatni kell.
A gyakori szoptatás mellett szól, hogy nekem ikreim vannak és szépen termelődik annyi, amennyi kettejüknek kell. Ez azt jelenti, hogy mindkét mell 3óránként volt teljesen ürítve.
Azóta is (7 hónaposak), ha kevesebbszer szoptatok, mert mondjuk gyümölcsöt kaptak helyette, kevesebb a tej, aztán, ha többször akarnak tejcit, több is lesz. Teljesen követi a babák igényeit.
És ne hagyd magad mások által elbizonytalanítani, bízz magadban, és menni fog!!!
Sok sikert!
Előzmény: an Dante (-)