cár Creative Commons License 2001.06.27 0 0 8526
Sziasztok!

Kedves Tímea és Elayne! Köszi szépen a válaszaitokat a "kukacos" témában. Természetesen nem akadályozzuk meg Rolinak, hogy a kukiját szorongassa, tegye csak, ha jónak látja, majd leszokik róla, ha már nem számít újdonságnak. Sajna a játékok ilyenkor, meg egyébként sem nagyon foglalják le. Tegnapi történetünk, hogy Roli úgy tisztességesen bekakált és csak úgy a szőnyegen tisztába akartam tenni. Persze ahogy a pelust kibontottam és elhúztam alóla, egyből nekiesett a kukijának, ami történetesen kakis volt. Elvettem az egyik kezét, de akkor a másikkal próbálkozott, majd az egyikkel, majd megint a másikkal újra. Szóltam hát Cárnénak, fogja meg a két kezét, ne legyen kakis, addig én bepelusozom. Szumma-szummárum, amíg mi a kezével foglalkoztunk, őnagysága leengedte a lábát és szépen beledörgölte a fenekéről a kakit a padlószőnyegbe. Ez pont az a kellemetlen, szobát betöltő "illatú" kaki volt. Én súroltam ki. :-(
(Bénák voltunk tudom, nyugodtan nevethettek!):-)

Babamasszázs! Én Rolit 8 hónapos koráig masszíroztam, minden este a babafürdető krémmel, közvetlenül fürdés előtt, minden előképzettség nélkül, saját kútfőből. Azért csak eddig, mert már ekkor is folyton el akart mászni. Próbáltam a J&J babaolajat is, de nem vált be, mert kipirosodott tőle a gyerkőc bőre, meg mindent össze is kentem vele. Persze a krémmel nem tudtam ugyanolyan mozdulatokat tenni, mint olajjal lehet, de sok krémet használva hasonló hatást értem el. A lényeg, hogy mindenkinek ajánlom a maszit, sokkal kiegyensúlyozottabbá teszi a babucit és bensőségesebbé tesz a papa-baba-mama-baba kapcsolatát.

Tejpép! Mi is adunk ennek a kis vacaknak néha-néha, de csak reggelire kiegészítésként a cicitej mellé. Hogy milyet azt nem tudnám megmondani.

Haddicskedjek! Roli megtanult lemászni az ágyról úgy, hogy odamászik az ágy széléhez, elfordul addig, amíg le nem lóg a lába, majd szépen leereszkedik. Meg tegnap homokozott is, életében először. Homokszórásban már gyakorlott, és meg is kóstolta a homokot, reméltük nem ízlik majd neki, de nem így lett. Így hát muszály vagyunk a homokevést is tiltani! :-(

Ennyi
Üdv