szalka Creative Commons License 2001.06.24 0 0 11
A hatizsakhoz meg annyit, hogy nok eseteben - legalabbis nalam ez volt- sokfaja markas zsaknal hiaba allithato a hatresz de meg a legkisebbre allitva is tokre tullogot a derekpant. Altalaban a noi zsakoknal sokkal-sokkal kisebbre lehet allitani- pont azert mert a nok eleve alacsonyabbak - rovidebb hat- es raadasul a derekeuk meg magasabban van.
Kulonben az uzletben mar az agyara emntem az eladoknak mert vagy 10 fele zsaknak atalitattam a hatreszet a legkisebbre mire talaltam olyat , ami tenyleg megfelelt :-)
Kulonben a bakancsot is tobb mint 1 honapig tartott megvenni, es kiakasztottam par boltost, hogy feloraig fel le maszkaltam minden egyes cipoben:-) De szerintem egy kirandulason nagyon fontos foleg a cipo aztan a hatizsak, mert ha faj tole a labad vagy a hatad akkor oda kirandulas orome es csak szenvedes lesz.
Van egy nagyon jo kis Merell szandim is, ami szinten nagyon megerte, mert nagyon kenyelmes es nagyon nagy melegben ha nem sziklas es nem nagy szintkulonbseges helyre megy az ember akkor nagyon jo szolgalatot tesz, kenyelmes mint egy bakancs, de ugye szelozik.
Aminek a vasarlasat nagyon elcsesztuk, az a sator. Sajna nem kereszvazas kupolat vettunk, hanem ugynevezett bogar? alakut. Ami ugyanolyan vekony kis vazzal van, mint a kupolanak, csak nem ket keresztszal fut benne, hanem 3 szal parhuzamos es olyan bogar alaku lesz az egesz.
Nagyon SZAR!!! Ilyen kinezetut nem szabad venni. Ha szepen ki tudjuk fesziteni, es nincs tul nagy szel akkor ok, nem azik be nem valik szaunava szellozik, meg konnyu is kicsi is. DE agyagos nagyon koves teruleten- vagy ha nincs ido sokat szorakozni a satorallitassal- mert mondjuk omlik az eso- akkor ugy szar ahogy van! Korrekt kifeszites nelkul nem tartja magat ugy dol ossze mint egykartyavar, ha agyagos , vagy koves a talaj - netan szikla akkor vert izzadunk mire felverjuk sziklan nem is lehet. Es persze marha lassan lehet osszerakni es a szelre nagyon kenyes. A jobb kupola alakuakat szinte ki se kell fesziteni anelkul is megalnak.
A dzsekiket meg tenyleg minnel ritkabban kell mosni, de az adott esetben sajna szukseges volt ugyanis elotte egy hetvegi kirandulason leontodott borral es olya budos volt hogy meg ;-)
Előzmény: lmatyas (9)