Radián Creative Commons License 2001.06.20 0 0 608
Most jól lebuktattál... A Bálványos kérdésem kissé off-topic volt, s csak nd bánkúti tartózkodása miatt tettem fel itt, mert e-mailjén akkor nem tudtam személyesen elérni.
Szóval az igazság, hogy soha nem kéktúráztam sem a Bükkben, sem azon kívül, így konkrétan ezzel kapcsolatban (igazolófüzet, jelzések milyensége) nem tudok információval szolgálni. A Bükk-mániám úgy értendő, hogy az éves nyaralásunk alkalmával a Bükköt vesszük célba feleségemmel (most megyünk negyedszerre), mert valahogy a szívünkhöz nőtt. Kirándulásaink módja, hogy megszállunk valahol egy hétre, és onnan tervezünk túrákat a szívünk-szottya helyekre...
Ígyhogy, ha érdekel, azokról tudnék írni, ahol eddig túráztunk, vagy mások által ajánlott helyekről. Esetleg, ha sikerül követnem a bükki kék, illetve a jubileumi körtúra útvonalát a térképen, akkor szükíthetem erre a kört. Bár úgy láttam, hogy általában más irányokban túráztunk eddig, noha idénre terveztünk egy-két érintő kirándulást is.
Jól látom, hogy a "köveket" (Három-kő, Tar-kő, ... Őr-kő ...) nem érinti a bükki kék?
Előzmény: Vaskalap kartárs (607)