oszibá
2001.06.19
|
|
0 0
54
|
Talán röviden sz@r, havi tízezer minimum + kapcsolási díj, a kapcsolási díj fejében megadhatták volna szombat déltől – hétfő reggeli. (itt visszakaphatnánk, amit hétőzben elvesztünk)
Jó magyar szokás szerint van szolgáltató, illetve kiszolgáltatott-ak vagyunk!
|
Előzmény: gazo2 (53)
|
|