gazo2
2001.06.19
0
0
52
Mélységesen egyetértek az előttem szólóval. A pocsék szolgáltatásért a múlt hónapban 418 kapcsolás árával kellett megfejelnem a "Vilgájáró" előfizetési díját.
Előzmény:
oszibá (51)