Varshi Creative Commons License 2001.06.18 0 0 15
Üdv!

Hát én is megnéztem, és nekem "kicsit" csalódás volt a 307-es.

Belülrol nagyon nem fogott meg. Nem azért, de én szebbet vártam volna... (Bocs, de a Punto2-m szerintem klasszisokkal szebb belül... vagy ha nem is szebb más valaki izlése szerint, de jobban "kocsihoz illo"). SzVSz...

A tükrök tényleg idétlen helyen vannak, és annak ellenére, hogy vizuálisan nagynak "csalták" az autót, igencsak érzem, hogy hol az elso ajtó vége a könyökömnél. (Mondjuk oké, nem 3-ajtós autó, de azért mégis!)

Az ülés maga kényelmes és jó oldaltartása van, de nem találtam változtatható deréktámaszt. Az én hibám?? Van rajta? :-|

Aztán beültem a saját magasságomhoz (180 cm) beállított vezetoülés mögé, és:

1. közepesen fértem csak el;
2. a fejemhez elég közel éreztem a kapaszkodót és a teto lehajló ivét;
3. ellenben tetszett az a kihajtható könyöktámasz (- viszont asszem azért is felárat kell fizetni :-/).

A csomagtartó kritikán aluli.

Ami nagyon tetszett viszont, az a vajpuha váltó! Az nagyon szuper!


> Ha átmentek a totalcar.hu-ra és megnézitek a felszeretségi listát(1,6 premium 400000ft),
> hát szerintem meg egy 10000000 ft autoban sincs enyi minden.

Hmmm, szerintem a 147-es Alfa is hasonló árban és felszereltséggel jött ki. A technikai újdonságokat meg kár számon kérni régebbi márkákon, SzVSz...

Ellenben vicc, hogy ami igazán újdonság az autóban, az még a legmagasabb felszereltségi szinthez sem jár, és plusz kell fizetni érte...

Azt hiszem, hogy nem lesz 307-esem.:-/ Megvárom a Stilo-t, az centire ugyan ekkora lesz, és ugyan ezeket fogja tudni. Talán azt nem rontják el...?

Bye;
Varshi