Feanor Creative Commons License 2001.06.12 0 0 274
Kedves Gorilla!

Túl hosszú a leveled, rövidebbre is foghattad volna: te jó vagy és becsületes, én rossz és inkorrekt. Mit kell ennyit cifrázni?

A megnősült érsekről szóló topicban felhoztam egy rakás konkrétumot mindazon dolgokra, amiket most számon kérsz tőlem; konkrét mondatokat idéztem tőled. Annyi tartás azonban nem volt benned, hogy ott ezekre válaszolj. Sem ott, sem más topicban, sem mailben.

A kritika elfogadásának alapja szvsz nem az, hogy ki mondja, hanem hogy igaz-e. Az utolsó mondatom arról, hogy saját bevallásod szerint bírod a kritikát, valóban mailből való; bocsánat, nem tudtam, hogy ez bizalmas IRL adat.

Ha szokásod ellenére a hozzászolásom tartalmára is figyeltél volna, akkor pedig rájössz, hogy tök fölösleges itt három flekknyi terjedelemben bizonygatnod, hogy indulatos vagyok veled szemben. Ugyanis a levelem erről szólt, hogy igen, az vagyok. Hozzátéve azt, hogy szerintem minden okom megvan rá.

Üdv:

Feanor

PS.: Bocsánat, hogy beleszóltam egy magánbeszélgetésedbe, én kretén, aszittem, ez egy nyilvános fórum.

Előzmény: Törölt nick (270)