Törölt nick Creative Commons License 2001.06.07 0 0 2956
Najó...

Alapjába véve dunsztom sincs, hogy mit kell ennyit macerálódni az autóm ára körül. Ha én olyan drágán vettem, akkor tessék, van alkalom, tessék venni olcsóbban, jót (lenkeyb ótója még mindig eladó). Mégsem teszed. Akkor miért kell napokon át b*sztatni? Miért baj, hogy "drágán" vettem? Vagy az a akkor anyagi helyzetem a bibi? Vagy mi a frász?
Hogy vérponyt kolléga mennyiért vesz autót, arról talán csak annyit, hogy szerencsés, és örülök, hogy SAABot vesz, mert én is tudom, milyen az. Én ennyiért lepukkantat kaptam volna akkor (még ennél is rosszabb állatpotút), azt meg nem akartam. Miért vettem volna olyat, ami ismeretlen eredetű problémákkal rendelkezett, de olcsó? Mert volt ilyen is...
Az "én meg mondtam" dumákra meg nem vagyok kíváncsi, mert úgy vettem autót, hogy költeni kell rá - akár az ajtókra is. Mellesleg Black, elég nehéz veled egyeztetni időpontot, várni meg nem volt kedvem (sem autóra, sem rád)...

És hogy lúzer kuncsaft... hát ..I.

:-/

u.i.: tessék szíves lenni abbahagyni, mert tele a hótököm most már rendesen a b*sztatással.

Előzmény: BlackStar (2951)