ZR Creative Commons License 2001.06.07 0 0 71
Most akkor én játszottam az 5. szinten vagy te? Ha te, akkor multizol...ha én, akkor már engedd meg nekem, hogy eldöntsem ki volt ismerős és ki nem...mint mondtam _sokan_azok voltak...
Másrészt velem bajban vagy, mert én nem a helyezésért játszom, hanem csak úgy a játékért...nem a kis pontocskák kuporgatásával vagyok elfoglalva, hanem a játék színeinek kitapasztalása érdekel(ne)...az, hogy a taktikám nem mások megelőzésére, hanem azok magam mögé rombolására volt kihegyezve...ez van...lehet nem szeretni, meg nagy etikai kódexekre hivatkozni, ettől nem fog változni...
De ilyen alapon etikátlan az, hogy aki elérte a max. földmennyiséget, az miért marad a csoportban...márpedig az első 20 helyezett ilyenekből áll...ez etikus kedves játékostárs? Nem kell válaszolni, mert szerintem az, bár én nem értek vele egyet, de ez az én magánvéleményem...etikus vajon az, hogy a top mindig MNT-t köt ezzel gyakorlatilag ellehetetleníti a később indultak közéjük furakodását? Etikus az, hogy az első 5 ország 20-30 körös támadásokat vezet, ahelyett hogy szintet lépne? Nem kell válaszolni...az...
Az etika kétélű eszköz, nem pedig a top igényeit alátámasztó csokorba szedett érvek...a szabályok engedik, hogy ezek az etikátlan dolgok megtörténjenek, pedig orvosolható lenne a szabályok megváltoztatásával...de ez nem történik meg, tehát etikus...
Előzmény: Delfi (67)