Sgt. Elias Creative Commons License 2001.06.06 0 0 77
Azért a painballal kapcsolatban vannak kifogásaim. Úgy értem, ha túl sokat gyakorolsz rajta, jó leszel épületharcban meg dzsungelben, de nyíltabb terepen elvész az óvatosságod. A hatásos lőtáv 80m, a célzott kb. 30. Azért ez nem igazán egy rohampuska, hogy a mesterlövészekről ne is beszéljünk. Szóval a painballal való kiképzéssel én azért vigyáznék, egy csomó rossz mechanizmus rögzül, ami aztán életveszélyes lehet. Pl. a növényzet takarásában biztonságban érzed magad, pedig az AK a fát is átlövi acélmagvval. Szintén nem tanulsz meg úgy mozogni, hogy védve legyél a kézifegyverektől nehezebb dolgoktól. Szóval nem sok köze van a modern háborúhoz, játéknak nagyon jó. A feelinget tényleg megkapod, szóval azért mindenképpen benne tartanám a kiképzési tervben. Sokkal jobb az amcsik lézeres rendszere, amikor a vaktöltényes fegyver csöve alá szerelik lézermarkert, rajtad pedig egy érzékelős gear van. Ott már megvannak a lőtávolságok, a fegyver is igazi, hátrarúgás meg minden. Volt alkalmam kipróbálni, nem rossz. Kicsit a sok sípolás zavaró. És persze baromi drága+civilként szinte elérhetetlen. (Hacsak valaki nem olyan mázlista, mint én. :-)
Előzmény: ) (76)