Sheme Creative Commons License 2001.06.04 0 0 395
Hi!

És akkor mi lenne, ha visszacsatolnák? Te bevonulnál katonának, hogy harcolj érte?

Szerintem itt egyetlen megoldáls létezik, ami mindenki számára a legjobb: ha eltörölnék a határokat!

Gondolj csak bele: a volt NSZK-nak mennyibe is kerül/t/ felzárkóztatni a volt NDK-t? Vajon kibírná ezt a magyar gazdaság? Kötve hiszem!

Én nem akarok háborút, hogy visszakapcsolják az elrabolt területeinket, felesleges vérontás lenne itt belőle. Ne így legyünk hazafiak, hogy erőszakkal vissza akarjuk szerezni azt, ami a miénk lenne. Sok vér folyna miatta ...

Magyarkodni kéne inkább úgy, hogy nem engedjük be a magyar nyelvünkbe az idegen szavakat - nem shoppolni, hanem bevásárolni megyek, használjunk gyermekeink nevénél magyar neveket! Engem zavar, ha valakit péel Kovács Christopher-nek hívnak, bántja az identitástudatomat.

Nem kéne vásárolni a külföldi szemét ennivalókat: milka csoki, ilyesmi, hiszen vannak - vagy voltak? - sokkal inkább a MI izlésünkhöz közlelebb álló élelmiszerek.

Először ezeken a helyeken kell elindítani valamit, hogy ne olvadjunk bele az amerikamajmolásba! Kizártnak tartom, hogy Nektek megfelene az egyformaság boldogsága. Mert nekem nem.

Előzmény: urániumbányászlánya (394)