dys Creative Commons License 2001.05.30 0 0 50
Nem értem, mi a bajod.

A srácot kora tinédzser korom óta ismertem, azaz majdnem 10 éve. És igen, felhivott, mert baja volt és beszélgetni akart valakivel. És igen, kimásztam drágám mellől az ágyból, mivel tudtam, hogy vacsit kapott, tehát éhen nem fog halni, a szex megvolt, tehát erre sem volt olthatatlan igénye és volt könyve elég, amit el akart olvasni. Igy én összekészülődtem, ő meg nekiállt kedvenc galaxis utikalauzának.
Én hajnali kettőre hazamentem, addig jót beszélgettem a sráccal. Autóval jött, igy gyalogolnom sem kellett éjszaka, háztól házig fuvar volt. És mivel kiegyensúlyozott, harmónikus kapcsolatban élünk drágámmal, őszinte hozzáállással, ezért nem volt alapja sem féltékenykedésnek, sem gyanúsitgatásnak.

Mint ahogy az is normális, hogy én otthon tévézek, mig ő goa partikra jár a régi barátaival, köztük nőkkel is.
Nem csaljuk egymást, mert nincs rá igényünk. Legalábbis a saját nevemben ezt bizton mondhatom. De ha igaz, hogy a nőknek külön érzékük van a megcsalatás észrevételére, akkor nyugodtan állithatom, hogy drágám sem lép félre.

Ennyi. Nem kell ezt túlkomplikálni.


dys

Előzmény: Kukurgán (47)