aex Creative Commons License 2001.05.29 0 0 91
dauby!

Tony Stewart egy BENA!!! Mar em elo=ször csinalja ezt a "double feature"-fele hetveget, de soha nem fog neki összejönni. Különben is, csak akkor tud nyerni, ha nincs az elen ill. ha vannak elo=tte lekörözendo= versenyzo=k. Akit egy ilyen Bobby Hamilton fele idült alkoholista meg tud verni, az szerintem elmehet a zanyukajaba!!

Indyro=l nem is beszelve. Meg ketten voltak ugyanolyan autoval mint o=, az egyik egy hasonlo öreg luzer, a masik egy nyeretlen keteves, elete 3. ovalversenyen, ha jol szamolom. Mit tesz isten, mindketten mögüle indultak es elo=tte vegeztek. TS sucks big time!!!

Az speciel teny, hogy öve a lexebb auto az egesz mezo=nyben. De NEM ERDEMLI MEG!!!

Inkabb olyannak szurkolj, aki önero=böl is kepes nyerni... Pl. az öreg DJ-re gondolok :))) Na, AZ EGY VERSENYZO=!!

Persze tavaly meg Mark Martin-t is mondhattam volna, de hat ez a 2001. Kar volt abbahagynia a Busch-t, ott legalabb megnyert egypar futamot minden szezonban.

ui. Ize, uj vagyok ebben a forumban. Ti nem gyu=jtötök NASCAR-os cuccokat? Kisautok, ujsagok, polok miegymas...

Előzmény: Dauby (88)