Mercurius Creative Commons License 2001.05.29 0 0 45
"Hihetelen, hogy pár év alatt, hogy lehet ennyit elfelejteni a közelmúlt történelmébol!
"

Én a Bokros program bejelentésének másnapján irtam, hogy a volt kommunisták jönnek vsissza, csak most tankok helyett a bankok védelme alatt.

"Miféle eredményeket? Könyörgöm, az Antall-Boros kormány sírba vitte a magyar gazdaságot! Kétségtelen, voltak felesleges megszorításai a Bokros csomagnak -tandíj- de nélküle kb. románia szintjén állnánk. Neked ez tetszene?
"

Simán nem igaz. A szoclib kormánynak a saját költségvetése omlott össze és az vitte cs?dbe az országot. Az Antall kormány alatt a t?ke beáramlás egyens?lyban tartotta a gazdaságot és ha lett volna módjuk folytatni, akkor a privatizáció bevételeib?l ?k is leszoritották volna a küls? adósságot. Igy fájdalommnetsebb lett volna az átmenet, mint a szoclib módon - felpörgetett inflációval és egy csomó felesleges lépéssel.

"OVI medencecsontig történo benyalása a köztörvényes bunözo Berlusconinak, vagy a talajt vesztett Schüsselnek is hiábavaló volt. mindketten siettek leszögezni: nem támogatják az újonnan belépo országok munkavállalási lehetoségét országukban... Bravó OVI, újabb külpolitikai melléfogás! "

Ne h?lyéskedj. Orbán azokkal a vezet?kkel tárgyal, akik nehézséget okozhatnak a csatlakozásunkkor.
Amúgy akkor most Schröder is "benyalt a talajt vesztett Schlüsselnek" :))).

"Mint mondjunk akkor a fideszrol? A fidesz egész léte, ideológiája korrupción alapszik! "

Mivel az MSZP nem cserélte le a kompromtálódott embereit, igy nehéz lenne azt mondania, hogy tiszta párt. Maradt a másik út, ha az MSZP korrupt nosza derék párthiveink révén terjesszük el, hogy minden párt korrupt.

"Én nem az mszp érdekében írok. Nem érdekelnek! De fontos, hogy lásd:
a fidesz egy rákos daganat a törékeny magyar demokrácia testén. Eltávolításuk mindannyiunk érdeke! "

Légyszi ne marháskodj. Ez a rákos daganat maximum az MSZP-re igaz, bár arra sem testüpetileg. Viszont az elvtársak már gázba vannak, hogy háriom éve megszünt számukra a szabadrablás. Most minenáron újra hatalomra akarnak kerülni.

Előzmény: badcard (44)