Mercurius Creative Commons License 2001.05.29 0 0 37
"Gondolj arra is ,hogy minden egyes Fideszre leadott szavazattal a Miépet is kormányba viszed
"
Ez marhaság. A szoclib oldal szokásos paranoid reakciója.

"-megalapozott növekedésű gazdaságot hagyott maga után ( ne beszéljünk arról, hogy milyen áron, 90-94 között a fidesz is követelte a megszorító intézkedéseket ) "

Frászt. A Bokros program kockáztatta az addig elért eredményeket. Növekedés volt a szoclib kormányzat elött meg után. Közben valamiért nem :).

"OVI Kijelentette hogy van az únión kívül is élet ez kb. olyan mintha Szt. István az mondta volna van élet a keresztény Európán kívül is. "

Helyesen tette, mert keményen kell tárgyalnunk. Én éltem Nyugat-Európában is. Láttam, mikor az olaszok egyenesen az Eu-ból való kivonulással fenyeget?dztek. Ezek a kijelentéesek a szokásos kisér? jelenségei a az Eu tárgyalásoknak.

Visztont a szoclib koalició:

1. teret engedett a korruptokráciának
2. beengedte az orosz maffiát.
3. a szoclib koalició alatt a b?nözés poziciókat szerzett a politikai életben.
4. Kishiján tönkrettet az egyébként világviszonylatban kifejesetten jó oktatási rendszerünk. Lehet, hogy az eü. rendszer jóvátehetetlen károkat szenvedett,
5. Kétséges volt a NATO csatlakozásunk, mert a NATO Jugoszlávia elleni fellépéséhez, a szoclib kormányzat kifejezetten ellentmondásosoan viszonyult.

Mercurius

Előzmény: Kamikaze (36)