gottlieb_karcsi Creative Commons License 2001.05.26 0 0 34
T. stratégia rajongók!

Real time-ban Total Annihilation, ehhez kétség se férhet. Az tényleg nem semmi, ahogy 500 egységgel lavírozol, megadva a viselkedési mintákat, mint passzív legyen, visszalőjőn, netán utánamenjen az ellennek, akár a pálya túloldalára. A pályák gyönyőrűek és hatalmasok, a Core Contingency új egyságei fantasztikusak. A Krogothok pl., hatalmas behemót robot, kettőt-hármat elindítasz, és nincs ami megállítsa őket. A küldetéslemez utolsó csatái eszméletlen nehezek, de nem teljesíthetetlenek. Az egyikben töménytelen Krogoth támad, de ha húzol egy kerítést, akkor meg lehet őket fogni. Sajnos sose játszottam másokkal, hálón. Kár, hogy elhalt ez a történet.

Persze bírom a C&C-ket és a Read Alerteket is, hangulatban jók, de valahogy nem tudnak annyit, mint a TA.

Körös kategóriában mindenek előtt Panzer General, hihetetlenül jó feelingje volt, nem is folytattam a második, harmadik résszel, nem akartam, hogy elrontsa. Ezen túl a Civilization család is, szimplán megunhatatlanok, a Call-to-Power, sajna nagyon lassú a gépemen, 1500 után már élvezhetetlen, tényle, milyen a II. rész?

Mi várható mostában stratégiában, mit tudtok?