Cassius Dio Creative Commons License 2001.05.25 0 0 172
Szerintem a "többé-kevésbé ismered" közül a kevésbé áll meg. Az ismerősöd most éppen mit csinál, már az aki sokat tanult tőle? Kótyavetye üzletet nyitott? Mellesleg légy erős, Téged is használnak, ha alkalmazott vagy.

A kiárusítás és az eladás között van egy széles me(zs)dgye! Alapvetően nem vagyok a külföldi tőke ellen.
Nem mindegy, hogy mikor milyen áron adunk el - ha meg azért kellet eladni, mert a kutyának se kellett volna, akkor csókoljunk be annak akiknek ezt köszönhetjük - és ezzel a legjobb érvet szolgáltattad arra, hogy miért alkalmatlan az egész banda. Taps!(banda alatt érts a késő szoci korszak újtörökjeit, akik megtanultak egy másik nyelvet az orosz mellé, és kezükbe nyomták a Polgazd. helyett Smith és Ricardo műveit - de tudod, ha nagyon értettek volna hozzá, akkor ügyesen kivezették volna az országot a gazdasági kátyúból, és megőrizték volna a hatalmat. Olyat még nem láttam a történelemben, hogy kollektíva önként adjon át uralmat.
Lássuk be : fostak, és volt is miért, - meg aztán rájöttek, hogy jobban lehet Párizsból öltözködni, mint a GUM-ból.
Soknak bejött ám a száámítáása .. ahogy azt szokták mondani Medgyesi népies imidzses szülőföldjén, ejha.

Előzmény: JO (170)