Törölt nick Creative Commons License 2001.05.20 0 0 17
Kedves Macskaköröm!
Öröm számomra, hogy nicked nem "kimeresztett" állapotú irányomban, tehát folytatnám a polémiát!
Én ez esetben inkább más jellegű kotextusban vizsgálnám a kérdést, utalva Karinthy-re....
"hogy is tudna megegyezni a nő és a férfi? Mind a kettő mást akar. A nő férfit, a férfi a nőt." Sok esetben pontosan ez a megegyezés alapja, el is vezethet a megoldáshoz. A megoldás nem lehet "felemás", nincs olyan, hogy csak nekem lehet igazam, "Én vagyok a megtestesült igazság, ráadásul jó minőségű bőrkötésben!" Ez butaság.
Ugyanakkor szembe menetelni a közfelfogással, legalább akkora balgaság, vagy, ha le merném írni ellenérzéseid dacára, azt írnám, hogy a Nemzeti érdekek figyelmen kívül hagyása, (tán-tán elárulása!) mint amire sajnos ma is van példa a politikai palettán. A magam részéről nem tekintem a Nemzeti érdekek "hiteles" képviselőjének a ma is internacionalizmust hirdető társulatokat. FIGYELEM! Nem az Eu-ba és a NATO-ba való betagolódásunk ellen emelek szót, de ez bizony a nemzetek Európája ma, és tapasztalataim szerint az is marad. Legalábbis még jó ideig. Az ominózus Jeszenszky mondat pedig csak akkor veszélyes, -igaz, hogy akkor nagyon!- ha nem kívánod figyelembe venni sem a hozzáfűzött és valójában elhangzott - mondatrészeket, sem egészében a szöveg és - szituáció környezetet.
Előzmény: Törölt nick (16)