Mijo
2001.05.18
0
0
36
Tudod, én a hozzászólásaim zömével úgy vagyok, hogy azok egyértelműsíthetők. Igyekszem objektív lenni.
Amúgy meg javaslatom szerint, legyen mérvadó a puding próbája ...:)!
Mijo
Előzmény:
Bajaicum (35)