sixty Creative Commons License 2001.05.17 0 0 152
Sziasztok!

Én is még csak nem rég játszom a játékkal és én is elakadtam. A Catacombs - exit-nél járok. Kirobbantottam a talajt, ahogy már egy páran írták, leugrottam, megszereztem a silver key-t, használtam is, és eljutottam egy olyan terembe, ahol kétoldalt lépcsőn lehet felmenni egy másik lépcsőhöz. De az a lépcső el van zárva. Kétoldalt van egy-egy szoba, ahol egy kereket kéne elfordítanom. Az egyik oldalon nyitva az ajtó, de a másikon nem. Úgyhogy nem tudom elfordítani a másik kereket. Ha továbbmegyek eljutok egy olyan helyre, ahol a falból nyilak lőnek. Ott van egy ajtó, de azt sem lehet kinyitni. Ha még tovább megyek, akkor egy pókhálós folyosóra érek. Onnan kimegyek és egy olyan terembe érek, ahol két repedés van a talajon. Az egyikből jöttem ki én. Ha lemgyeke a máikba, akkor találkozom azzal a vámpír lánykával, aki el is tűnik. Ott meg kéne a Monastery key. Ez sem találom. Csak itt körözgetek és tanácstalan vagyok. A Sun medal és a Time "valami" már megvan. De ha jól sejtem kell mégegy cucc. Hogyan? Merre?
Remélem jól körülírtam a helyet. Próbáljatok segíteni léccci!
Előre is köszi mindenkinek.