nitta Creative Commons License 2001.05.15 0 0 244
juj, az ember eltünik pár órára és úgy érzi, mintha évekkel maradt volna el a topictól:)

szóval, szegény Krisztiánt jól lealáztuk, de ami szar, az szar és örülök, hogy ez ilyen sokaknak szemet szúrt, mekkora jó lenne, ha ő is észrevenné magát...mondjuk szerintem a Matyi is visszavehetne az arcából egy keveset. személy szerint a Márkot tartom legemberibbnek a csapatból.

kedvenc számok nálam is a Love song, Japan live verzió. az It takes no weed még mindig nagy kedvenc, de amilyen változáson a Kispál-remix átment az több mint furcsa...
a Mozdulj pedig úgy rossz, ahogy van, nem beszélve arról, hogy kedvenc énekesünk olyankor aztán végképp kitesz magáért és csak nyomja a showt, de minek? :)

Babos Norbi témához csak annyit, hogy amikor megláttam a boltban a pult mögött, fél perces döbbenet vett erőt rajtam, amit azért próbáltam leküzdeni, -ha az akkor nem is látszott-, de szerintem ez a srác sokkal tehetségesebb, mintsem, hogy így elpazarolja magát, és csak a strobival rohangáljon jobbra-balra, ami ráadásul iszonyúan zavarja a szemem.
szeretem, hogy minden mondatba bele tudok szúrni egy jó kis kritikát :)))

azt hiszem egyelőre ennyi, de örülök, hogy így beindult a topic:)