Grafenberg dr. Creative Commons License 2001.05.13 0 0 16
Még tavaly előtt történt, -akkor még egy hónapja sem jártam a barátnőmmel- hogy elmentünk a Csillaghegyi strandra, annak is a nudista részlegére. A nagymedencébe csak kétszer mentünk le fürödni, mert kissé hűs volt a vize, és inkább a közelünkben lévő zuhanynál hűsítettük magunkat. 4 óra körül aztán a betonkerítéshez költöztünk, mert ott volt több árnyék, és a meleg pasik sem tudták bámulgatni a leborotvált farkamat. Ott aztán eszegettünk és heverésztünk a napon. Barátnőmet ekkorra már lázba hozhatta az addigi látvány, mert óvatosan elkezdett engem ingerelni! A hatás nem is maradt el, ezért azt is kellett figyelnem, hogy nem lát-e minket valaki... Úgy 20 perc után nagyon melegünk lett, ezért lementünk a medencéhez, de egyúttal kerestünk is egy nyugodt helyet, ahol majd kiélvezhetjük egymást... A rövid fürdés után visszamentünk a dombra és összepakoltunk. A strand másik végében sikerült egy nyugis helyet találni, így ott lefeküdtünk, és ő rögtön hozzá is kezdett a farkam ingerléséhez... Ennek úgy fél óra múlva meg is lett az eredménye, mert egy nagy adaggal jutalmaztam meg őt. Aztán persze következett a ”visszavágó”, melynek szintén egy nagy élvezés lett a vége. Aztán csak feküdtünk egymás mellett 1/2 7-ig, amikor is indulnunk kellett a kabinhoz a 7 órai zárás miatt.

Néhány héttel ezután a Palatinuszon voltunk, és egy pár óra elteltével már nagyon nem bírtunk magunkkal. A medencében először magamhoz ölelve a feltörő vízsugár fölé vittem őt, és ettől gyorsan be is indult -nem hagyhattam ilyen felingerelt állapotban. Szerencsére nem voltak túl sokan körülöttünk, így a medence sarkában leültünk, és én benyúltam a tangájába. Alaposan megmasszírozgattam a csiklóját, és nem kellett sokáig dolgoznom rajta, úgy elélvezett, hogy alig tudta visszafogni magát. Szerette volna viszonozni nekem a dolgot, és benyúlva a nacimba eljátszadozott a farkammal. Én viszont csak otthon engedtem meg neki a befejezést, merthát a vízbe mégsem engedhettem, és az is igen feltűnő lett volna, ha mindenki szeme láttára szájába engedem a mannát -pedig jó lett volna.

Nyaranta azóta is sokat szeretkezünk a szabadban, de ez már egy másik topicba tartozik...