fzso Creative Commons License 2001.04.28 0 0 488
Kedves V.László

Lehet, hogy szakbarbárság, de nekem nem esett le a tantusz, hogy itt csak egy régóta forgalomban levő készülék létjogosultsága a kérdőjelessége lehet a téma. Tényleg az érdekelt volna ami egy tudományos vitáról szólna . Ne haragudj ha ebből a szempontból nem tudok annyira karakán lenni, mint te. Biztos balfácánságom az oka, hogy én igen sok ketyerét megvettem már amit nem tudtunk végül rendeltetés szerint használni. (Pl Rádio adó-vevőt, ami aztán az előírt hatótávolsága ellenére sem tudta a két karaván autónk kommunikációját ellátni.) Én speciel nem mentem reklamálni. Meg aztán egyik munkahelyemnél fogva igen sok ember lelkesedését hallgaton végig, hogy mi minden teljesítményt csalogatott elő a kerékből. Még senki nem jött reklamálni, azért mert nem a vitalitását mérte, hanem a valami másféle kiáradásának intenzitását. Lehet, hogy csak ezek ezoterikus vevők ilyen rugalmasak, de ezek boldogok vele. Kb 1000-2000 közötti, kereket adott el a Paradigma. Szerintem Egely meggazdagodáséhoz nem elég, viszont reklamáláshoz a tizede is elég lenne.
Volt olyan aki attól volt fellelkesülve, hogy ő akkor forgatott a leggyorsabban, amikor ő az asztalnál ült a kerékkel, orra előtt kendővel, mint a betörők, és barátnője pedig az asztal alatt végezte kéjjes játékát. Erről pl én sem nem tudok tudományos igénnyel nyilatkozni, de azért végig hallgattam pironkodva.
Látod nekem ilyen a tapasztalatokat hozott az elmúlt 6 év.

Szia
Nóra

Előzmény: V.László (486)