Aladar1 Creative Commons License 2001.04.27 0 0 44
Én is sok fityisz-szavazót ismerek,
akik 94-ben még a szadira szavaztak. De ezek 94-ben megmondták, hogy ez volt az utolsó eset, hogy szdszre szavaztak és roppant idegesek voltak a koala miatt. A Miépet én sem tartom szalonképesnek, de a kisgazdákat Torgyán miatt én 98-ban nagyon rüheltem (hozzátartozik, hogy én nem a fidesszel együtt jöttem a jobbközépre én itt vagyok régóta;-) szóval TJ-t mint korábbi MDF szimpatizáns kb annyira szeretem, mint HGy-t)
Remélem elolvastad a sok számolgatásomat, mert szerintem elég meggyőző azzal kapcsolatban, hogy egy Csurka (TJ) az taszító egy CSI v TJ szavazó az nem annyira. Kövér meg még hármat négyet rúg a szocikba és aztán csöndben marad. Pokorni meg megcsípi a bizonytalanokat. A miépeseknek, meg kitart Kövér szövege már 2002-ig. Ezek profik. De szvsz nem csak a PR-ban, hanem az országot is jobban vezetik, mint a szocik tették. Hidd el, hogy ma Magyarországon minden tekintettben a fidesz a legjobb. Ez nem azt jelenti, hogy tényleg jó, mert egy párt soha nem lehet jó. Egy kicsit is értelmes ember nem szerethet pártot, hisz a pártok a mondandójukat szükségképpen 90-101 IQ-ra lövik be, mert oda érdemes.
Előzmény: tantris17 (34)