terrateniente Creative Commons License 2001.04.26 0 0 6
Meglehet. És kinek a dolga eldönteni, hogy valaki komolyan gondolja azt amit mond, vagy csak viccel? :)) Elolvasgattam a DeRényi úrhoz írott leveleket, és feltettem a kérdést: ezek komolyan beszélnek vagy viccelnek? Nos, ezt nem nekem kell eldöntenem, és úgy látom DeRényi se nagyon törte a fejét, hogy a levélírók "szívből" jövő jókívánságait olvassa, vagy olcsó provokációkat. A kritikus nem sokáig törte a buksi fejét, a kritikus kirakta az Index címoldalára leveleit. :)) Nekem éppen annyira nem tisztem eldönteni, hogy vicceltek-e a levélírók vagy sem, mint DeRényinek. Ebőől következik, hogy ezt a Bőgatyás Bendegúzt sem én fogom megítélni. Komolyan beszél vagy nem komolyan: akkor is ugyanazt mondja, és ezt éppen úgy ki lehet rakni az Index címoldalára, ha a kritikushoz írt leveleket. Amúgy meg ahogy elnéztem egy-két topikot, ez a Bendegúz még kismiska jónéhány más "tanítványhoz" képest. Vannak itt szép számmal, akiknek pontosan ez a színvonala, és ezt fújják, amit ez a Bendegúz, csak pepitában, olykor lila köddel. :))
Előzmény: Öthetes Júzer (2)