fzso Creative Commons License 2001.04.26 0 0 481
Ezt te írtad rólam az első itteni hozzászólásod végén: "...paranoiás lelkedben bekerülök..."
Ezt terjeszti a Vassy és még egynéhányan rólam, amit Te is

Pedig én ezt, csak az itteni megnyilvánulásaidból szűrtem le.(Vassynak úgy se hinnék, hisz kétség kívül sok a rögeszméje, az ilyesmi pedig akadálya a hiteles vélemény alkotásnak.) Lehet, hogy nem vagy az csak úgy csinálsz, hogy kiszámíthatatlan lehess. Nálam a kiszámíthatatlanság úgy tűnne fel, ha néha nem csinálnál úgy, mint egy paranoiás.

Vassy több helyen feljelentett, rendőrség, ügyészség, hogy személyem veszélyes ukrán maffia és hogy nekem semmiség egy ember megölése. Ezek nagyon jól dokumentált tények. Ezen feljeléentések miatt meghurcoltak a rendőrök és házkutatást is tartottak nálam.

Ez tényleg szörnyű lehetett. Főleg ha mindehhez szomszédok voltatok.

Egyébként gondolom az ezoterikus boltodnál a PARADOGMA bolttot azonosíthatjuk
Ez tündéri elszólás: de dogmáid neked vannak. Pl, hogy a Vassy elmebeteg, az Egely szélhámos, az egely kerék bizonyítottan le van leplezve, meg, hogy személyi kultuszod van...
Viszont a kis huncut detektív Magyarország egyetlen ezoterikus nagykereskedésére, hogy rátrafált, hogy pont a Paradigma. Ördöge van.
Biztos ilyen az amikor úgy magától jönnek hozzád a hírek.

Az pedig, hogy itt másról is írok csak azért van, mert összefüggésében, tehát szintézisben is tudom látni a világot:)))

hihi

Előzmény: Iván Gábor (480)