hWindy Creative Commons License 2001.04.25 0 0 12
:)) Ne mennyél nyusziba. Esküszöm elkapom valamelyik doki ismerősőm és megkérdezem mi segítene neked:) Figyelj, az Avon nem igazán jó (szerintem). Azt nem tudom mennyi az árdifi közöttük, mármint az Avon, Astor és mondjuk a L'Oreal között, de szerintem csak pár száz forint. Az utóbbi nem pattog olyan gyorsan. Azt is bevallom - mivel nekem is gyengék voltak a körmeim - hogy elég sokára használt igazán, szóval asszem pár év állandó lakkhasználat. (Addig marad az A vitamin sajnos.)

Az Actival az létezik 30 és 60 db-os kiszerelésben és ... pill, keresek egy blokkot. Na, a 60-as volt 2180, a 30-as gondolom a fele. Azért is ajánlnom, mert az a lényege, hogy segíti az ételben levő anyagok (vitaminok, ásványok) felszívódását. (Nem mindenkinek a szervezete hasznosítja rendesen:)) Nem baj, ha mesélek? Szóval úgy szorultam rá, hogy egy tüdővérzés miatt el akartam kissé halálozni:) és kiderült, hogy egy rutin nevű anyag (A C vitaminhoz hasonlóan kiürülős) nem épül be a szervezetembe. Az állandó gyógyszeres pótlása babra volt. Az Actival óta beépül:) (Aztán lehet, hogy csak a hit:) Szóval ezért ajánlgatom. De majd részesedést kérek tőlük;)

Előzmény: littlestar (10)