Aladar1 Creative Commons License 2001.04.24 0 0 163
Ezt a topikot ritkán jut eszembe megnézni, de mindenesetre jól esik, ha én számítok értelmes embernek. Mindenesetre nem valami magasra tetted a mércét, ha át sikerült ugranom;-)
Répássy nekem sem a szívem csücske, bár épp itt az online interjuban voltak nekem szimpatikus kijelentései. Rogán illetve Keller esetében én azt hiszem épp fordítva látom, mint te. De hát ilyen az élet. Rogánnal csak annyi bajom van, hogy tán még nálam is fiatalabb, de amúgy nem gondolm, hogy volna vele túl nagy baj, pl nem arogáns, ami fontos érték. Kellerről soha nem volt nagy véleményem (mondjuk nem is ismerem igazából), de már fenotipusosan sem szimpatikus, az meg, hogy egy kérdésemre sem volt hajlandó válaszolni, direkt dühít, mert szerintem az első provokatív kérdést nem számítva igenis, válaszra méltók voltak, és ami külön bosszant, hogy arra nem válaszolt, hogy nem gondolja-e, hogy jobb volna nekik ha nem nyernének. Már csak aért is érdekes volna, mert pl neki személyesen még az átlag mszpshez képest is jobb volna, mert ő már majdnem az első vonalban van és így elálnának az útjából a tényleg csúnyán kompromitálódott mszpsek.
Előzmény: koch (161)