Farkas Tamás Creative Commons License 2001.04.24 0 0 41
Harmadszor már ne írd le, elsőre is megértettem, de mivel a mellékelt példákban ott van úgy gondoltam ezt mindenkinek be kell vallania. Én még nem töltöttem ki ilyen nyilatkozatot (sajnos, vagy ki tudja, lehet, hogy nem sajnos) honnan tudhatnám mi a fenét kell beírni. Egy adóbevallás esetében is minimum könyvelői szakvizsgát tehetne az ember fia mire kitölti.

Szóval a példák:

Dr. Dávid Ibolya (MDF)
Ingatlan: 1. Tamási, 90 nm lakóház. Tulajdonrész: 50 százalék. 1987-ben vásárolt.
Ingatlan: 2. Budapest, II. kerület, 113 nm lakás. Tulajdonrész: 50 százalék. 1999-ben életjáradéki szerződés elidegenítési tilalommal terhelt a jogosult kizárólagos használatában.
Ingatlan: 3. Zamárdi-Felső, 90 nm üdülő. Tulajdonrész: 1/3. 1974-75-ben vásárolt, épített
Egyéb adóköteles jövedelem: foglalkoztatás: igazságügy miniszter. Jövedelme: 427 ezer 635 Ft/hó.

Deutsch Tamás (Fidesz)
Értékpapír: Ahico Életbiztosítás 3 millió 923 ezer Ft. Signal Hozományéletbiztosítás, 872 ezer Ft.
Pénzintézeti számlakövetelés: 3 millió Ft.
Egyéb adóköteles jövedelem: ifjúsági- és sportminiszter. Jövedelem: 427 ezer 635 Ft/hó.
Jelen nyilatkozathoz csatolta a vele közös háztartásban élő házastársa Deutsch Krisztina, valamint gyermekei, Deutsch Dávid és Bence nyilatkozatait. Az ő nyilatkozataik megegyeznek Deutsch Tamáséval.

Előzmény: Öthetes Júzer (39)