...aszk Creative Commons License 2001.04.22 0 0 132
Lám, van, amit ismersz a Bibliából. Ezt ismered-é?
Márk. 11.25-26 "És mikor imádkozva megállotok, bocsássátok meg, ha valaki ellen valami panaszotok van; hogy a ti mennyei Atyátok is megbocsássa néktek a ti vétkeiteket. Ha pedig ti meg nem bocsátotok, a ti mennyei Atyátok sem bocsátja meg a ti vétkeiteket"

Az igazság kimondása nem zárja ki a megbocsátást!

Mondd, neked mi is a véleményed Juszt László riporterről?

A médiát eszköznek használja nem hivatásnak. Hogy mennyire független az kitűnik nyilatkozataiból. Egész délután ismerkedtem arc-átlanságával.

Probatbicol
Gondolom lesz bőven kitől bocsánatot kérnie. Legyen ez egy jó figyelmeztetés a kultúrálatlan szájhősök egész hadának, kik naponta a fórumon élik ki bátorságukat,
gyáván megfutamodva a való élettől.

Vagy neked nem atyád a mennyei Atya? 1999. december 11-e óta.

Ám ne gondold, hogy te valamiféle Isten embere vagy, amíg ilyen dolgaid vannak, és vissza nem vontad (meg nem bántad, el nem hagytad) ezeket! Legalábbis az én szememben.

Tudom, hogy ki vagyok.

Idézni meg mindenki tud, önmagában semmi az, Nehéz ember meg is mutatta, őt te nem tudod túlszárnyalni, azt hiszem ...

Nem is akarom.
Egyébként soha nem titkoltam a nevem, a moderátor már korábban leírtotta a bemutatkozásomat. Késóbb nem erőltettem.

Folyamként ömlene belőlem a szó, de nem hagyják.
Hibát hibára halmozva nyomorítják e népet és ez nekem nagyon fáj, fáj, hogy ki dolgozik emberszámba nem veszik, munkájáért éhbérrel tartják életben, gagyi vetélkedőkkel döngölik egyre lejjebb, hogy hülye vagy, ezt se tudod, azt se érted s már hiszi, másra képtelen magától. Az értelmiség hallgat, vonyítani csak akkor kezd, ha érdeke sérül, pöffeszkedve haszontalan hereként éli napjait, herdálja a megtermelt értékeket. Ez az ország a naponta megalázott összeszorított foggal dolgozóktól létezik, az eladóktól, a buszsofőröktől, óvónőktől, ápolóktól és egyszerű kétkezi munkástól, kiket cserbenhagytak. Hazugság országa lettünk, köztörvényes hazaárulók rabszolgasorba döntötték e népet, közben élvezik lopott milliárdjaik.
Petőfi ha élne miről regélne?
Ady vagy Attila, mit szólna e fertő láttán? Rothadás bűzétől fuldokolva végsőkig harcolnának, mert náluk a szót nem az ész szülte, érdek sem gyűrte kosárba szent fának dallamát. Hitvány emberiség ébredj, kelj fel magyarság java, dolgod van, példát kell mutass a világnak mert minden elvész, ki félti éltét, elveszti örök létét!

Mk 13.5-13
Jézus így válaszolt: „Vigyázzatok, nehogy valaki félrevezessen titeket!
Sokan jönnek az én nevemben, s azt mondják, hogy én vagyok. És sokakat megtévesztenek.
Ha majd háborúkról hallotok és háborús hírek terjednek, ne ijedjetek meg. Ezeknek be kell következniük, de még nem jelentik a véget.
Nemzet nemzet ellen, ország ország ellen támad. Némely vidéken földrengés és éhínség támad. De ez még csak a kezdete lesz a gyötrelmeknek.
Vigyázzatok majd magatokra! Bíróság elé állítanak, és a zsinagógákban megostoroznak benneteket. Aztán miattam helytartók és királyok elé hurcolnak, hogy tanúságot tegyetek előttük rólam.
Előbb azonban hirdetni kell az evangéliumot minden népnek.
Ha majd elvezetnek benneteket és átadnak a bíróságnak, ne törjétek a fejeteket, hogy mit feleljetek, hanem azt mondjátok, ami akkor megadatik nektek. Mert nem ti fogtok beszélni, hanem a Szentlélek.
Halálra adja majd testvér a testvért, apa a gyermekét, a gyerekek meg szüleikre támadnak, és a vesztüket okozzák.
A nevemért mindenki gyűlölni fog benneteket. De aki végig kitart, az üdvözül.

SZENT HÁBORÚRA

Nem hívok én senkit ölni,
Minek újra, s újra megdögölni,
Mi az, mit évezredek óta tesztek,
Leírhatatlan kínt magatokra vesztek,
Mely, ha jő a nem várt óra,
Rátok törve ránt pokolra,
Hol egyetlen bűnös gondolat
Megtorlatlan nem maradhat.

Nem ölni hívok én senkit,
De szent háborúra mindenkit,
Hol cél, a rég várt szabadság,
Fegyver a szeretet és az igazság,
Hiúság, hazugság, gyűlölet és harag,
Irigység, kevélység, bujaság, birtokvágy
Ellen tör e felszentelt sereg,
Hogy szellem végre szabad lehess.

Előzmény: CSerfa (131)