Jawbreaker Creative Commons License 2001.04.22 0 0 353

marylein

Már több helyen említettem, hogy 34 vagyok. Döntsd el, hogy fiatal vagy sem. Van akinek az, van akinek nem.

Divatról beszélsz, és tökéletesen igazad van. Az Omega is csak egy divat (volt). Voltak Omegások, meg voltak Piramisosok. Ugyanolyan gyermeteg betagozódás uralkodott anno, mint ma az ifjúság körében.
Én nem követek divatokat semmiben. Ha ti divatokat követtek, az a ti bajotok.

Nem vonultattak fel a topicban elég konkrétumot az emberek? Szerintem igen.

A következőkre hívnám fel újfent a figyelmet.

1. ez a topic nem ilyennek indult, bár a kritikai hangvétel adott volt.
2. a kozaks nickű ember kezdett el beszólni.
3. ez a topic nem fan topic, többször figyelmeztettelek erre benneteket (ráadásul van már másik topic is, ahol ezirányú igényeteket kiélhetitek)
4. nem kötelező bemenni egyes topicokba, ha úgyis tudod, hogy csak vita lesz belőle (kivéve, ha szeretsz tobzódni a parttalan vitában)
5. elmondtok itt engem mindenfélének, de érdekes módon elég lendületesen jön ki itt egyesekből az állat, ha "szükséges"
7. Valamit általánosan szidni és abból személyeskedésbe váltani (ahogy ezt kozaks megtette, ti pedig szíves-örömest csatlakoztatok hozzá), nos az egyáltalán nem követendő cselekedet.
Vannak topicok, amelyekben hasonló kimenetelű viták jöttek létre, mint itt, csak mert ott sem tudták személyeskedés nélkül megállni a dolgot egyesek. (Míg mások viszont igen, amiért tisztelem őket) És vannak topicok, ahol elfogadom a kritikát, mert objektivitásra alapul.
8. Egy szó, mint száz, ti sem vagytok jobbak a Deákné vásznánál.

Előzmény: marylein (352)