jkowa Creative Commons License 2001.04.13 0 0 45
Sziasztok!

A munkahelyement felraktam a 7.2-töt egy külön particióra a win mellé, mert már kissé elegem kezdet lenni a kicsipuha ablakának a hidegleléseiböl. Gondoltam, hogy a mandrake majd csak hoz valami jobbat..
A telepítése,(javasolt) teljesen korrektül zajlott le, mindent felismert..minden ok. Kezdő lévén a KDE asztallal kezdtem, de egy kicst visszavetette az örömöt, hogy lassabb mint a win alat megszokot sebesség...előhívtam héhány programot....pl. xmms, netscape, kword meg egy pár játékot hogy megnézzem mennyire terhelhető....nem hittem a szememnek, mikor a mandrake kifagyot ettöl. Ilyet én még nem pipáltam. Kifagyot progi, igaz a linux futott tovább, de az istennek nem tudtam levakarni az asztalrol a lefagyot progit...Hogy kell?...

Egy kicsit az is elvette a kedvemet, (de nem teljesen, mert még bizom) hogy néhány program az istennek sem akart elindulni, pedig erös vassal dolgozom. 400 PII, 128 RAM, 8 GB HDD. Pedig fel vannak telepíteve..:((

Nagyon sajnáltam azt is, hogy nem tudom megnézni a flash oldalakat a neten, sem a Netscappel, sem a konkerorral..:((.pedig plug-in is leszedtem a netröl....

Kell még a linuxnak fejlödnie...de bízom hogy gyorsan a megfelelő szintre jutt...