henryke Creative Commons License 1999.02.17 0 0 topiknyitó
Idő hiányában nem vallom magam nagy SC játékosnak... de mivel imádom, játtszogatok és olyan középszinten elvagyok. Viszont: érdekes dolgora figyeltünk fel a Bnet-en legutóbb: pát hetes csatározás után, úgy tűnik hogy
a magyarok bizony elég jók, ha nem a legjobbak a Bnet-en. Jó pár magától elszállt amcsi emberke (tisztelet a kivételnek) leverdesése után írom ezt.
Ahhoz képes, hogy a magyar Bnetesek közül csak a Newbies-eket bírom agyoncsapni, külföldön nyerőnek számítok:)) gyerekek: egy 56/18-as srác, miután a 28. percben (!!!) bementem 24 mutával (mivel már untam a banánt, meg a marine rush-jait) még nem épített Turretet! Se góliátot ! se semmit...
Vagy: californiai srác (93/30) gyártja a bc-ket mint az őrült, leszedem plague+hidraval, maradék hidrát küldöm a bázisára: két (!!) darab bunker+1 tank hogy legyen meglepi is. Na neeee....
De a kedvencem: a dude megy expandolni, és hogy védve legyen visz 2db marine-t. huh...

Szerintetek én látom rosszul vagy van benne valami?
(a StarCraft Hun-on egy játékostól sem láttam ilyeneket, csak a nagyon kezdőknél)